Forum ZSP Forum Strona Główna ZSP Forum
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Paralotniowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Re: Dziękuję koleżankom i kolegom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ZSP Forum Strona Główna -> PG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarekglowa
User

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:36 pm    Temat postu: Re: Dziękuję koleżankom i kolegom Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Chcę w imieniu własnym i myślę, że w imieniu żony śp. Mariusza, Żanecie bardzo serdecznie podziękować wszystkim koleżankom i kolegą spod znaku paralotni za przybycie na uroczystości pogrzebowe i uczestnictwo w ostatniej drodze Mariusza.
Urna z prochami śp. Mariusza spoczęła na cmentarzu w jego rodzinnej miejscowości Starogard pod Reskiem.
Dziękuję też za hojność koleżanek i kolegów. Zebrane pieniążki przekazałem Żanecie.
Jestem głęboko przekonany, że na tej składce się nie zakończy, gdyż uważam, że jako koledzy śp. Mariusza mamy, moralny obowiązek wspierania jego najbliższą rodzinę a przede wszystkim dzieci.
Smutek i żal, jaki pozostawił po sobie śp. Mariusz, zostanie na długo w naszych sercach.
Cześć Jego pamięci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ZSP Forum Strona Główna -> PG Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: