Forum ZSP Forum Strona Główna ZSP Forum
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Paralotniowe

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ZSP Forum Strona Główna -> PG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil stepnica
User

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 7:50 am    Temat postu: pytanie Odpowiedz z cytatem

Hej. Jak zapewne wszyscy wiecie lub własnie się dowiadujecie w kwietniu a konkretnie 26.04 - 28.04 w Zielonej Górze organizujemy zawody mistrzostwa polski w celności lądowania 2019 na które to korzystając z okazji wszystkich serdecznie zapraszam ale do rzeczy.
Mamy prośbę i proszę o krótką zwięzłą odpowiedz bo musimy wiedzieć co robić...
Chcielibyśmy pożyczyć na te dni naszą wyciągarkę jako zapasową w razie awarii
bo na taką ewentualność musimy się też przygotować. Proszę was zastanówcie się wiem że może być wtedy lotnie itd ale mamy też abrolkę a dzięki nam może organizacja takich zawodów pójść sprawniej taka ot prośba.......
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mecenas
User

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie mam nic przeciwko temu aby wspomóc realizację zbożnego celu naszych braci w wierze. Kto wie, czy i my kiedyś nie będziemy potrzebowali pomocnej dłoni. Można w ten kwietniowy weekend zrobić sesję wyjazdową i poholować się w Zielonej w połączeniu z integracją monopolowo środowiskową. Poza tym podróże kształcą. Co do kasiorki, to myślę, że uczciwym będzie pokrycie przez organizatorów kosztów dowozu wyciągarki do Zielonej i ogarnięcie taniego noclegu dla najeźdźców ze Szczecina i okolic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
salbud72
User

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terz popieram mecenasa a abrolkę zmodernizowałem tak że też można ją wziąść . Wyprubujemy na obcych. Mamy aktualnie najnowocześniejszą abrolkę w tej części europy. Pomagamy innym bo może nam pomogą kiedy będziemy tego potrzebować.
Powrót do góry
Marcin Chorzepa
User

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Zielonej Góry można w 2h dojechać. Polecam zrobić dzień wyjazdowy, fajnie jest się holować w różnych miejscach. Mnie niestety nie będzie wypije za wasze latanie na weselu na którym wtedy się bawię.
Powrót do góry
kamil stepnica
User

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety w trakcie zawodów nie będzie można się holować dla siebie natomiast zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zawodach... Zawsze coś innego Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ZSP Forum Strona Główna -> PG Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: